centurrion.pl oddaj swój sprzęt

Przyjmujemy sprzęt:

 • Aparaty cyfrowe
 • Obiektywy fotograficzne
 • Pozostałe akcesoria fotograficzne

Sprzęt musi być:

 • Oryginalny oraz legalnie kupiony
 • Niebędący przedmiotem zastawu
 • W bardzo dobrym stanie wizualnym i mechanicznym

ZOSTAW SWÓJ SPRZĘT W ROZLICZENIU

Z myślą o Tobie oraz Twojej wygodzie oferujemy możliwość pozostawienia swojego sprzętu fotograficznego w rozliczeniu. Już nie musisz się martwić, co zrobić ze swoim starym aparatem lub obiektywem.

Zostawiając nam swój stary sprzęt fotograficzny otrzymujesz rabat na zakup nowego!

Jak otrzymać wycenę?

 1. Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, nie zapomnij dołączyć zdjęć swojego sprzętu.
 2. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz od nas informację telefoniczne lub mailowo, czy jesteśmy zainteresowani Twoim sprzętem fotograficznym.
 3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji prześlij sprzęt do nas lub dostarcz go osobiście do naszego sklepu stacjonarnego w Szczecinie.
 4. Po dokładnym sprawdzeniu sprzętu przez naszych specjalistów otrzymasz od nas ostateczną wycenę.
 5. Po zaakceptowaniu wyceny podpisujemy z Tobą umowę kupna-sprzedaży, a Ty otrzymasz od nas kod uprawniający do obniżenia kwoty Twojego zamówienia w sklepie Centurrion.pl. Jednorazowy kod możesz wykorzystać w naszym sklepie internetowym lub podczas osobistej wizyty w naszym sklepie stacjonarnym. 

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz w celu otrzymania wstępnej decyzji oraz wstępnej wyceny swojego sprzętu

  Posiadasz akcesoria, które chcesz wycenić? Wypisz oraz opisze je tutaj - ilość akcesoriów ma pozytywny wpływ na wycenę Twojego sprzętu.

  Jeśli Twój sprzęt był naprawiany zamieść w załączniku skan dokumentu potwierdzającego naprawy.

  Wybierz preferowany sposób rozliczenia odkupu Twojego sprzętu.

  Opisz szczegółowo swój sprzęt fotograficzny, który chcesz pozostawić w rozliczeniu. Na jego podstawie oraz podstawie przesłanych zdjęć będziemy mogli dokonać jego wstępnej wyceny.

  Podaj poniżej numery seryjne sprzętu, którego wycenę chcesz uzyskać. Numery seryjne pozwolą nam zweryfikować oryginalność wycenianego sprzętu.

  W tym miejscu wgraj zdjęcia skompresowane w pliku .zip lub .rar.

  Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Centurrion Piotr Lewandowski moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji drogą elektroniczną, w tym otrzymywanie ofert handlowych oraz informacji o nowościach i nowych informacjach dot. zakupionych produktów. Wiem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w każdej chwili w dowolnej formie. Rezygnacja z subskrypcji odbywa się poprzez kliknięcie w link znajdujący się w stopce każdej wiadomości marketingowej.

  Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem sklepu oraz obowiązującymi zasadami sprzedaży w sklepie internetowym www.centurrion.pl.